22.04.15 Egzaminy na stopnie szkoleniowe w Kickboxingu

Prywatna Szkoła Walki „BACKFIST” ma zaszczyt zaprosić

na egzaminy na stopnie szkoleniowe w kickboxingu!!!

Stowarzyszenie Sztuk i Sportów Walki Backfist było organizatorem egzaminów na stopnie szkoleniowe w kickboxingu, które odbyło się w środę 22 kwietnia w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. J. Dąbrowskiego (ul. Łukasińskiego 40) o godz.18.00.

W egzaminie na stopnie szkoleniowe i uczniowskie wzięło udział kilkudziesięciu zawodników z Częstochowy oraz okolic. W szkoleniu uczestniczyli doświadczeni zawodnicy oraz młodzież i dzieci. Egzamin odbył się zgodnie z normami Polskiego Związku Kickboxingu, a przeprowadził go Tomasz Boral, prezes Stowarzyszenia Sztuk i Sportów Walki w Częstochowie. Prezes jest długoletnim egzaminatorem PZKB oraz głównym trenerem w Prywatnej Szkole Walki „Backfist”. Podnosi swoje kwalifikacje zawodowe nie tylko w kraju, ale również w USA pod okiem takich sław jak twórca kickboxingu Sensei Benny The Jet Urquidez oraz Grand Master RichardaBustillo, uczeń Bruce’a Lee.

plakat-kick-boxing

Już w najbliższą środę 22.04.15 o godz.17.30

LO im.Dąbrowskiego ul.Łukasińskiego 40 Tel.602745495

Egzamin przebiegał bardzo dynamicznie i składał się z części technicznej oraz sparingowej, w której wzięli udział najlepiej wyszkoleni zawodnicy. W tym sezonie sportowym egzamin szczęśliwie zdali wszyscy licznie przybyli zawodnicy oraz grupa początkująca dzieci i młodzieży zaczynająca swoją przygodę ze sztukami walki. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w martial arts.