TRENING PERSONALNY (osobisty trener)

Trening personalny fitness to zyskująca coraz większą popularność forma aktywności fizycznej. Staje się niesamowicie modny nie tylko w sferach elitarnych. Poprzez swój niezwykle skrupulatny charakter gwarantuje bezpieczeństwo ćwiczeń oraz rewelacyjne i skuteczne rezultaty. Jest to kompleksowy, indywidualny program treningowy przygotowany dla początkujących, wymagających i zapracowanych. Zapraszamy do skorzystania z tej szczególnej oferty.

Trening personalny to najskuteczniejsza metoda osiągnięcia zamierzonych rezultatów.

Ćwiczenia wykonywane poprawnie technicznie gwarantują osiągnięcie lepszych rezultatów w krótszym czasie niż amatorskie treningi pod okiem niedoświadczonych opiekunów. Trener opracowuje z zajęć na zajęcia odpowiednio przygotowane zestawy ćwiczeń, które przyczyniają się do harmonijnego rozwoju organizmu, siły i sprawności ruchowej. Zestawy ćwiczeń są optymalnie dobierane do budowy ciała ćwiczącego, jego kondycji oraz stanu zdrowia.

Trening personalny Częstochowa - Tomasz Boral

  • instruktor opracowuje program treningu do indywidualnych możliwości i oczekiwań klienta
  • planuje osobisty harmonogram dietetyczny
  • zaleca odpowiednią formę zabiegów odnowy biologicznej (rodzaj masażu)
  • pozostaje do dyspozycji ćwiczącego kontrolując prawidłowy i bezpieczny przebieg zajęć
  • motywuje do regularnych ćwiczeń i osiągnięcia zamierzonych celów
  • przebieg zajęć: personalny
  • czas trwania zajęć: 60 min.

 

KLIKNIJ BANNER I ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ

trening personalny

TRENING GRUPOWY

Specyficzna forma zajęć w małej (6-8 osobowej)grupie. Z uczestnictwa w tym treningu wynika szereg korzyści. Jest on nowoczesną metodą korepetycji przynoszącej szybkie rezultaty ze względu na swój wyjątkowy przebieg. Odzwierciedleniem tego sposobu prowadzenia ćwiczeń są jego skuteczne efekty. Trening grupowy, ewidentnie podnosi umiejętności współćwiczących i jest bardzo atrakcyjną formą zajęć ruchowych.

TRENING MASOWY

Przebieg zajęć odbywa się w grupie przekraczającej (15-osób)

ZAPRASZAMY

  • DZIECI – w wieku od lat 6 na zajęcia ogólnorozwojowe z elementami kick-boxingu. Formalne uczestnictwo dziecka w treningu wyłącznie za pisemną zgodą rodziców ( badania lekarskie ).
  • MŁODZIEŻ – w wieku od 13-17 lat na zajęcia kick-boxingu z elementami technik samoobrony. Formalne uczestnictwo osób niepełnoletnich w treningu walki wyłącznie za pisemną zgodą rodziców (badania lekarskie ).
  • DOROSŁYCH – bez ograniczeń wiekowych w celu poprawienia ogólnej sprawności i kondycji psychofizycznej. Do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty fitness zachęcamy również Panie.