Szkolenia służb mundurowych

mundur

Specjalny program szkolenia służb mundurowych przeznaczony dla wojska, policji, straży granicznej, agencji ochrony oraz jednostek specjalnych.

Zawiera on wyselekcjonowane zasady taktyki i strategii sztuki walki wręcz na wypadek realnego zagrożenia. Unikalne metody szkolenia formacji mundurowych wojska i policji w zakresie skutecznej samoobrony nastawione są na maksymalną praktyczność i efektywność, przy minimalnych stratach i zachowaniu zdolności do dalszej realizacji zadania bojowego.

Ze względu na szczególne zagrożenia uliczną przestępczością, gdzie poziom lęku jest bardzo wysoki, system szkolenia jednostek specjalnych jest oparty na elementach psychotaktyki i nacisku na walkę totalną. W tym celu oferujemy profesjonalne przygotowanie służb mundurowych od strony fizycznej, kondycyjnej oraz mentalnej.

Nasz program treningowy zawiera skuteczne techniki interwencji oraz to co najlepsze ze wszystkich sztuk walki. Bazujemy na technikach opartych na naturalnych odruchach obronnych, ale w praktyce wcielamy również wyuczone, wielokrotnie powtarzane techniki samoobrony stosowane w metodyce każdej sztuki walki. Metody i plan szkolenia układamy ściśle w porozumieniu z klientem w zależności od oczekiwań i potrzeb danej formacji mundurowej. Po ukończeniu szkolenia funkcjonariusze otrzymują certyfikaty ukończenia kursu szkolenia z zakresu technik interwencyjnych i samoobrony.

Nasze doświadczenie zdobywamy w USA pod okiem największych autorytetów w dziedzinie sztuk i sportów walki:

  • Ucznia Bruce Lee Grand Mastera Richarda Bustillo, który jest szkoleniowcem w taktykach defensywnych takich służb ochrony w USA jak: FBI, LASD, LAPD oraz policji i wojska w Los Angeles.
  • Niepokonanego Bennego „The Jet” Urquideza Mistrza Świata w KickBoxingu, właściciela i głównego trenera szkoły kaskaderów oraz wieloletniego szkoleniowca wojska i policji w Californii.

Szkolenie służb mundurowych.

3-miesięczny kurs (udokumentowany dyplomem uczestnictwa)

  • podstawowe treningi interwencyjne
  • techniki samoobrony w sytuacjach zagrożenia życia
  • przebieg zajęć: grupowy
  • czas trwania zajęć: 2 treningi w tygodniu po 60 min.

Zapraszamy wszystkie służby i formacje mundurowe w Polsce do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty, która pomoże uchronić własne lub cudze życie !!!