Kursy samoobrony dla Kobiet udokumentowany certyfikatem uczestnictwa!

Kursy samoobrony dla Kobiet - Ze względu na wzrost agresji i zagrożenia we współczesnym świecie nasza szkoła Kick-Boxingu wzbogaciła swoją ofertę o specjalistyczny kurs samoobrony opracowany wyłącznie z myślą o kobiecie i jej bezpieczeństwie.

Wyselekcjonowany program treningowy powstał dzięki dynamicznemu rozwojowi sztuki walki oraz naszej profesjonalnej kadrze trenerskiej, która kształci się w USA pod okiem największych autorytetów w dziedzinie martial arts.

Techniki to klasyczne priorytety z systemów walki utylitarnych oparte na szybkich kombinacjach niskich kopnięć, uderzeń łokciem, kolanem i nasadą dłoni.

Kurs samoobrony skierowany dla Pań z założenia stawia na brak schematów podobnie jak w stylu walki Jeet Kune Do Bruce'a Lee gwarantując tym samym efektywność technik oraz poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie w bezpośrednim starciu z oponentem.

Nowoczesny przebieg kursu samoobrony wzmocni Cię mentalnie i przygotuje do zdecydowanych reakcji w momencie zagrożenia. Nie zwlekaj poczuj się bezpiecznie i komfortowo.

Samoobrona dla kobiet

3-miesięczny kurs (udokumentowany dyplomem uczestnictwa)

  • podstawowe techniki obrony w sytuacjach zagrożenia
  • przebieg zajęć: grupowy lub personalny
  • czas trwania zajęć: 2 treningi w tygodniu po 60 min.

Zapraszamy na zajęcia już dziś.

W niebezpiecznej sytuacji nie skazuj się na porażkę ale bądź do niej przygotowana!!!