Przedstawiamy trening osobisty Agnieszki

Trening osobisty Agnieszki

Trening osobisty Agnieszki

Trening osobisty Agnieszki w formie gimnastyki rehabilitacyjnej po operacji stawu biodrowego. W trakcie zajęć wykorzystujemy elementy gimnastyki rehabilitacyjnej oraz specjalnie wyselekcjonowne ćwiczenia z jogi oraz treningu dalekowschodnich sztuk walki. Głównym aspektem jest pomoc w usprawnieniu aparatu ruchu i poszerzeniem ruchomości w stawie biodrowym.
W trakcie pracy stosujemy również szereg ćwiczeń gimnastycznych oraz szeroko zakrojony zestaw stretchingu wszystkich grup mięśniowych, a szczególnie mięśnia czworogłowego i dwugłowego uda. Korzystamy również z programu treningowego fitness oraz pojedynczych tarczowań z treningu bokserskiego.
Agnieszka jest osobą bardzo zdyscyplinowaną i mocno zmobilizowaną wewnętrznie do pracy nad swoją kontuzją. Nie ukrywam, że jestem pod wrażeniem jej postępów. Dlatego rozważam wprowadzenie do jej planu treningowego technik nożnych wykorzystywanych w kickboxingu i karate. Raz jeszcze gratuluję Agnieszce wyników w ciężkiej pracy nad sobą 🙂

Ze sportowymi pozdrowieniami…dyplomowany masażysta i trener personalny – Tomasz Boral

Trening personalny – Gimnastyka rehabilitacyjna
Zapraszamy na wyspecjalizowane treningi personalne w Częstochowie pod okiem trenera personalnego, który zdobywał doświadczenie w najlepszych ośrodkach SPA w USA.
www.kick-boxing.czest.pl  tel.602745495